Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od chwili Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na domiar tego wysłać je prosto z mostu aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednakże śledzony do Ciebie, tedy dostaniesz kredyt w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną natomiast tak jak prowizji dostaję do mnie?

Będziesz puder 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wspólnie z pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w takim razie możesz wysłać aż do nich list elektroniczny tudzież odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), tak toteż możesz wyprawić do nich list elektroniczny zaś poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” tudzież gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tej chwili już kontakt. Możesz i kupować opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem stanowić ważnym źródłem informacji gwoli networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na wzmocnienie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dlatego furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w środku każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój hiperłącze partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy śladowy zakres wypłaty, który możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja list elektroniczny od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je bez owijania w bawełnę do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, z tej przyczyny masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz sprawiać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, gdyby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy saldo spełni wybrane minimum.