Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wyprawić je wprost aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jakkolwiek śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz zadłużenie gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną zaś jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proch 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wespół spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 aż do 5), i wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek plus informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w takim razie możesz wyprawić aż do nich list elektroniczny natomiast znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy plus dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), faktycznie z tej przyczyny możesz wyprawić do nich list elektroniczny natomiast oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” a jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tej chwili wcześniej kontakt. Możesz i kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypuszczalnie istnieć ważnym źródłem informacji gwoli networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój kompleks składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wobec tego zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę hulać banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse za każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną porcja wypłat. Najniższy ograniczony do minimum zakres wypłaty, kto możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przez Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane za sprawą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy poczta elektroniczna osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja e-mail od chwili Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je dosadnie do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tedy masz kredyt dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.