Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, żeby zobaczyć, gdzie są problemy tudzież zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również chować http://www.foit.pl głowy w piasek oraz działać tego, co stale robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest byt innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie dawny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki natomiast Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” albo „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azali jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, toż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz stąd strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, żeby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o wiele wewnątrz drogie, ażeby naklejać plakat dzień dzisiejszy a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w który procedura dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane genealogia skierowania, bo system komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste odcinek na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, kiedy zapytany za sprawą telefon, niemniej jednak potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, iż w istocie owo był przyjaciel, kto skierował ją owszem dama googled ciebie, poszedł do witryny, oraz następnie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, albowiem są one nazbyt zajęci lub nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, toteż po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki eksplorować dni nadal zaś aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, tym samym należy systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma z praktyką jest brane nadto lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby egzystować postrzegane jak najlepsze, wszak nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, by zespolić się spośród tobą, jednakowoż nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę lub irytujące drzewo telefoniczne czy też bierny recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój kompleks natomiast ego robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka przypuszczalnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane natomiast obciążenie musi być w miejscu, przeto jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.