Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, tak aby zobaczyć, dokąd są problemy oraz przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie można naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie karmić http://www.foit.pl głowy w piach zaś działać tego, co furt robiłeś, bo zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azaliż na to samo zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, bądź jest byt innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej praktyki a Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, by sprawdzić, azaliż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój tany na TikTok – żartując, jednak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, tak aby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku w ciągu drogie, aby ogłaszać dziś tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w jaki sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane źródło skierowania, ponieważ architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za sprawą telefon, aliści potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się w wyższym stopniu komfortowe, dama otwiera się, iż no to był przyjaciel, kto skierował ją rzeczywiście ona googled ciebie, poszedł do witryny, zaś następny IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, ponieważ są one nadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, z tej przyczyny po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż śledzić dni nadal zaś aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, skutkiem tego wypada systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny chory ma spośród praktyką jest brane zbyt nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby stanowić postrzegane w charakterze najlepsze, ale nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, ażeby powiązać się spośród tobą, pomimo tego nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne bądź zobojętniały recepcjonista, jaki nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój kompleks zaś ja robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna prawdopodobnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na to samo dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane zaś obciążenie musi egzystować w miejscu, więc każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.