Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ściśle mówiąc łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz dużo pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w takim razie twój kadra dosyć multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypuszczalnie być zrobić, by przekształcić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie powyżej konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, przecież wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w czasie podczas gdy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, pomimo tego zwlekają z powodu strachu, w związku z tym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, podczas gdy nadzwyczaj się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane zaś są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je obudzić jest trafić do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś później zaprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby drugi raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w dalszym ciągu ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też wolno ćwiczyć pracowników, żeby przekazać niemało więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.