Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w samej rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy trafić na raz, a http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, że tracisz dużo pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, tym samym twój załoga całkiem mrowie rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypuszczalnie egzystować zrobić, by przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone wynaleźć utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, by NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie powyżej konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź nad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, o ile chcą mama makeover, tymczasem wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni gdy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, natomiast zwlekają spośród powodu strachu, tedy rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, gdy niezmiernie się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany powierzchowność oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są teraz uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je powodować jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następnie zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby znów przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, aby przekazać mrowie więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.