Jak pozyskać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse zaś wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pomocą drzwi, jednak zanadto wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ów pasztet dosyć łatwo poprawić, by podwyższyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co istotnie właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce zachodzić w głowę się lepiej – kropka! Wierzą, że lepszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót znaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, niedaleko minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, i że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się skutkiem tego uczuciami. Pacjent estetyczny chce się dociekać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na nim w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny pacjent poczuje się dobrze, ważny i komfortowy, a oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w ciągu pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, tudzież z kolei przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go świętować z wykorzystaniem cały czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić także zorientowany w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, kto przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i od tego czasu poręka ich, iż jest owo nader popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi być i wytrawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu oddać go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu między tym, gdy rozmówca dotarł aż do Ciebie, tudzież tym podczas gdy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą swobodnie trwać nadal badania swoich konkurentów, którzy mogą ulokować agenda rozmówcy lepiej bądź pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego oraz rzeczywiście dalej.

Wypełnij ów okres opóźnienia tudzież utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy owszem zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo oficjalny plik informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list od chwili Ciebie zaś odręczny postscriptum od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na temat procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy zaś zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast świadectwo z pracy od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, ażeby zauważyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niejako natychmiast Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten modus pojawiają się one wysoce w wyższym stopniu gotowy, iżby oznajmić „tak” aż do Ciebie.