Jak przekabacić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, aliści nazbyt wielu spośród nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży dzięki 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów szkopuł wystarczająco bez trudności poprawić, ażeby podwyższyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w samej rzeczy tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić zazdrość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce zachodzić w głowę się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą przeciwnie wynaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz akuratny wynik, blisko minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, oraz iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wobec tego uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na nim jak na osobie zaś iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością tudzież szacunkiem i, jawnie mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że ewentualny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący natomiast komfortowy, oraz plus uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu w toku pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wprawny zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przebyć przez recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, a w następnej kolejności przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go świętować przez cały okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć dodatkowo wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś później zapewnienie ich, że jest to niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować dodatkowo doświadczony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu między tym, gdy dyskutant dotarł do Ciebie, oraz tym kiedy prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności ciągnąć modus swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej bądź porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego tudzież no dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia oraz zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, podczas podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, kiedy na to samo zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo poważny paczka informacyjny w celu pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie tudzież odręczny postscriptum od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zgromadzenie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na temat procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje zaś zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz opinia od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, aby dojrzeć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, poniekąd w tej chwili Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów postępowanie pojawiają się one w dużym stopniu bardziej gotowy, żeby ogłosić „tak” do Ciebie.