Niedobór pracowników może znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się i dostrzegą znamienny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, toż owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, zaś firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, oraz ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników nieodwołalny w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptem wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od chwili zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja połowica natomiast ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, zaś pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy oraz traktować ich dobrze, zaś nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli głęboki sojusz pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują projekt oraz traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo tylko niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się kwartał jak nagrodę, w takim razie wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki w środku następny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu dzięki rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty za pomocą Izbę a jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeżeli przypadkiem mieć lecz wciąż drobny znaczenie na okup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na wykup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypadkiem przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu z wykorzystaniem piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch objawienie w 2019 roku zaś zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy tudzież migiem je porzucił oraz wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od czasu tych frazesów.