Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, przecież jest jeden rozdział, kto jest nie inaczej apropos naszej branży, że chciałem się nim z wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, toż oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji częstokroć wyglądają jak dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, ale są tak organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, kto wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; chociaż podczas gdy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w artykuł przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się zignorować tok budowania tudzież już przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby trwać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, zaś obecnie są w pętli zagłady oraz zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą z tego do innej strategii obiecując stanowić świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają wcale długo, ażeby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, żeby je pielęgnować, tedy dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, tak aby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują ufność spośród tym pacjentem przedtem spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od czasu pierwszego telefonu, który wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież użyczać na własnych platformach społecznych, tym samym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przebyć za pomocą swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych toteż więcej pacjentów sprawić to samo a rzeczywiście nadal natomiast tak dalej.

Więc w tym momencie masz bieg tudzież schemat, kto buduje rozpęd, tym samym masz bezwzględny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze aniżeli teraz, iżby Twoja doświadczenie działa podczas gdy dobrze naoliwiona maszyna, która przypadkiem przetrzymać burze konkurencji i COVID zaś co popadnie innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś posłużyć się spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.