Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, lecz jest pewien rozdział, który jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, że chciałem się przedtem spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, lecz oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, natomiast są faktycznie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; jednakże podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w artykuł przełomowy, który staje się nie do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa podług innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zignorować tok budowania a w tej chwili przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, lecz krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby uzyskać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, zaś aktualnie są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, tedy skaczą z tego aż do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają dosyć długo, tak aby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, gdyby umieścić odwzorowanie w miejscu, aby je pielęgnować, tym samym dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, ażeby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują zaufanie z tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od chwili pierwszego telefonu, kto wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi zbadanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz użyczać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież ukończyć przy użyciu swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych zatem więcej pacjentów dokonać to samo a faktycznie później oraz ściśle mówiąc dalej.

Więc chwilowo masz tok i schemat, który buduje rozpęd, w następstwie tego masz żelazny pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, tak aby Twoja wprawa działa podczas gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie uchować się burze konkurencji zaś COVID i byle co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś posłużyć się spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy oraz kłopotów.