Sposoby na akwizycja produktów spośród Chin

W 2020 roku cały glob został nieczynny spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego tudzież gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego też Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz posiadać problemy z importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy wspomóc Ci w imporcie produktów z Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich gdy Made in China zaś Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas poczta elektroniczna z opisem przedmiotów, które chcesz wraz z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować spośród różnych dostawców.
Możemy pomóc Ci przebyć http://www.doroz.eu dzięki cały proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać wprost spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia i naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwakroć sprawdzić materiał, format a kolor produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów strategia możesz otrzymać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bez owijania w bawełnę na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś pył błogostan ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wyprawić płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyprawić płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór trzeba aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy plus być w użyciu kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę zaś dostawę, jako że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest dodatkowo zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wykopać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou a u innych dostawców w Chinach.

Możemy wesprzeć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC czy też usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy wspomóc w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy zorganizować dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy wsparcie posprzedażowe natomiast usługi

Możesz sumować na Morefar Global i genealogia produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy zespół ekspertów, tak aby poprowadzić Cię za pomocą każdy sekwencja procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, by wzmóc osobisty biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)