Stres dowcip jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, azali jesteś w praktyce 5 lat lub 20 lat … Stres nr 1 w charakterze chirurg przystosowujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, aby sprowadzić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, czy pozorny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc no aż do Ciebie zaś dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych kiedy o tlenie. Kiedy masz niewzruszony napływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte i nie przeżyjesz długo.

A to pod żadnym pozorem się nie kończy. Niepokój. Nawet jeśliby masz zarezerwowane terminy, bądź nie czekasz, aż spadnie inny but?

Studnia była na wyczerpaniu, i teraz jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz pewny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest owo http://www.drazyk.pl punkt programu planu, jednakże nie zupełny plan.

Łatwiejszym sposobem jest pozwolenie istniejącym pacjentom, ażeby przynieśli Ci nowych pacjentów, w kreacyjny sposób.

To nie wręcz przeciwnie w dużej mierze zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, przecież dodatkowo zwiększa retencji pacjentów, co jest ogromnie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają górujący iloraz konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają i więcej na transakcję tudzież są w wyższym stopniu skłonni do powrotu, ergo ich wartość w całym okresie życia jest wielce większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są w największym stopniu opłacalną a lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja biegłość prawdopodobnie zastosować.

Przy okazji, możesz się do licha i trochę przyuczyć patrząc na to, kiedy inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto parę spośród nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, zaś owo działało bajecznie dla nich. I owo było nim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów i setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową opcja prowadzenia wielu programów polecających jednocześnie – tak jak dla użytkowników, kiedy tudzież http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 również dla zwolennika jak oraz przyjaciela, spośród absolutnie niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jakiś spośród najbardziej intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się włączyć program polecający, powinno się się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką w ciągu skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, natomiast nie jest owo powód, aby zamknąć swój umysł do programu polecającego.

Może nie wolno płacić w środku skierowania bezpośrednio, jak inne firmy mogą, aliści na http://www.frymus.pl prawdopodobnie można polepszać swoją praktykę strategicznie natomiast etycznie, wskutek tego trzeba dysponować asertywny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów aż do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą trąbić o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy oraz niekończącą się listą obowiązków społecznych tudzież rodzinnych, Twoja tryb marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz wskutek tego sprawić, tak aby owo oni o niej pomyśleli zaś sprawić, żeby proces polecania był w celu nich gdy najłatwiejszy, dzięki dlaczego Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby oprogramowanie poleceń miał realny prestiż na rozbudowa Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą stanowić następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia dla pacjentów
– Prosty w obsłudze dla personelu
– Zniewalający, jednakowoż opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny i skupiony na pacjentach, a nie na Tobie