Stres kawał jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, jednakowoż jesteś w praktyce 5 lat czy też 20 lat … Stres nr 1 w charakterze chirurg plastyczny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym jest dozwolone polegać, tak aby odwrócić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, azali pozorny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc owszem aż do Ciebie natomiast dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych podczas gdy o tlenie. Kiedy masz sztywny dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, respiracja jest odcięte zaś nie przeżyjesz długo.

A owo zupełnie się nie kończy. Niepokój. Nawet jeżeli masz zarezerwowane terminy, bądź nie czekasz, aż spadnie dalszy but?

Studnia była na wyczerpaniu, natomiast aktualnie jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz pewny system przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój platforma składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest owo http://www.drazyk.pl część planu, toż nie pełny plan.

Łatwiejszym sposobem jest pozwolenie istniejącym pacjentom, tak aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w oryginalny sposób.

To nie na odwrót znacznie zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, tymczasem także zwiększa retencji pacjentów, co jest bardzo dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają milszy dzielnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają również więcej na transakcję i są w wyższym stopniu skłonni aż do powrotu, więc ich pozytyw w całym okresie życia jest o wiele większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są najbardziej opłacalną i lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja praktyka przypadkiem zastosować.

Przy okazji, możesz się multum wyszkolić patrząc na to, kiedy inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto kilka z nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, natomiast to działało pięknie dla nich. I to było przedtem social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów zaś setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową możliwość prowadzenia wielu programów polecających naraz – zarówno w celu użytkowników, jak i http://www.ograbek.pl dla kierowców.
4. $1,000 zarówno w celu zwolennika jak zaś przyjaciela, z na cacy niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie pewien spośród w najwyższym stopniu intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się zapuścić oprogramowanie polecający, warto się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką w ciągu skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, lecz nie jest to powód, by zamknąć osobisty intelekt do programu polecającego.

Może nie można płacić w środku skierowania bezpośrednio, kiedy inne firmy mogą, pomimo tego na http://www.frymus.pl bodaj jest dozwolone poprawiać swoją praktykę strategicznie natomiast etycznie, w związku z tym powinno się mieć stanowczy umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów aż do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą rozsiewać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy tudzież niekończącą się listą obowiązków społecznych natomiast rodzinnych, Twoja procedura marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz tym samym sprawić, tak aby owo oni o niej pomyśleli i sprawić, aby proces polecania był w celu nich jak najłatwiejszy, z racji czemu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby aplikacja poleceń puder realny istotność na przyspieszenie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą być następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia dla pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, pomimo tego opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny zaś skupiony na pacjentach, i nie na Tobie