Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest wprost przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz wywiać wolne tudzież potem posiadać zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby najść jest przeistoczyć swój pracownicy w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest nic bardziej błędnego menedżerami, oraz istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, w toku podczas gdy władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, to masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz przywództwo i wizję, w tamtym czasie Twój całość staje się stosowny z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę dla Ciebie tudzież wygrywać dla Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą znajdować się tego częścią, albowiem to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie tudzież przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by trzymać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich plan pracował dla nich zaś przynosił żelazny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, ile ta jedna sposób jest szpica w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy pacjent wraca drugi raz zaś znów natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie staż na skroś relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego i drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większa część chirurgów, Twój kapitalny model biznesowy byłby:

Prawie totalnie zarządzany dzięki Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący numer a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / lub która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia nie licząc swoją praktyką, skoro czują się abstrahując od kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, skoro nie wiedzą, kiedy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, iżby ich wprawa pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, żeby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na awans praktyki.