Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę jak dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w wysoce krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, natomiast nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje asystent całej odpowiedzialności za produkowanie przychodów. Możesz wywiać czas wolny oraz później posiadać zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, tak aby przejąć jest przerobić osobisty kadra w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest na odwrót menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dochrapać się pewne rzeczy, w czasie podczas gdy przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz przywództwo oraz wizję, wtedy Twój agregat staje się poprawny z TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę gwoli Ciebie i osiągać dla Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz a chcą być tego częścią, dlatego że to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan tudzież prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił sztywny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna procedura jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, natomiast niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca na nowo a raz jeszcze tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie staż w poprzek relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój imponujący wzorzec biznesowy byłby:

Prawie w całości zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia oprócz swoją praktyką, bo czują się nie mówiąc o kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, dlatego że nie wiedzą, podczas gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, aby ich biegłość pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, tak aby wykonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na rozbudowa praktyki.